Vaidmenys

Grimaldi šeimos medis
LAISVAS
BENITO GRIMALDI - 48 METAI - VYRAS - VERSLININKAS - įvaizdis: PEDRO ALONSO Siciliečiai pasiskirstę praktiškai į dvi grupes: tie, kurie neapsakomai gerbia ir dievina Benito Grimaldi, ir tie, kurie jo prisibijo ir stengiasi nepasipainioti po kojom. Skandalingos praeities, iki galo neišaiškintų ryšių mafijos pasaulyje turintis Benito tėvo verslą perėmė ne iškart. Įsitikinęs, kad galės puikiai gyventi dalyvaudamas valdyme kartu su kitais korumpuotais draugais, Grimaldi nė nesvarstė galimybės perimti tėvo vynuogyną bei visą jo sukurtą patriarchatą. Tačiau ilgainiui atėjo suvokimas, kad versle be nešvarių sprendimų taip pat neapsieinama, visa tai suprato stebėdamas tėvo vakarienes su nepažįstamais kostiumuotais vyrais, tačiau tuo pačiu puikius santykius su vietiniais pareigūnais, taip pat klausydamasis tėvo pamokų, galbūt ne visada teisingų, bet labai nuoširdžių. Tad perėmęs tėvo verslą Benito apjungė dvi savo aistras, kurios puikiai derėjo kartu: mafiją bei šeimos verslą. Ilgą laiką vynuogynu rūpinosi vienas, nes tėvas ir motina anksti mirė (nors abiejų mirtis liudijimuose aiškiai nurodyta kaip savaiminė, Benito įsitikinęs, jog senyvo amžiaus tėvai nebepakėlė verslo naštos ir atsakomybių), tačiau per vieną svarbią partnerių vakarienę susipažino su vieno kolegos dukterimi – Valeria, kuri išsyk jį pakerėjo neregėtu grožiu. Ne vietinė, svetur gimusi ir užaugusi, tačiau su Sicilijos kultūra bei dvasia puikiai susiliejanti Valeria per keletą metų, su nuolatiniais tėvo raginimais susituokti su perspektyviu, pasiturinčiu vyru, ji visiškai užvaldė Benito širdį, mintis, pasisavino pavardę, o dar po kurio laiko padovanojo pirmąjį vaiką – didžiausiai Grimaldi laimei, sūnų. Tad visiškos idilės supama jauna šeima plėtojo verslą savais būdais, stengdamiesi, jog visuomenė kuo mažiau žinotų ir toliau gerbtų jų giminę, taip pat neapsistojo ties maža šeima, nes Valeria Benitą apdovanojo ne vienu jųdviejų meilės vaisiumi – po vyresniojo sūnaus Adriano sekė duktė Carlotta, dar vienas sūnus Sergio bei jauniausioji Suzetta.
LAISVAS
VALERIA GRIMALDI - 47 METAI - MOTERIS - VERSLININKĖ - įvaizdis: Sofia Vergara Gimusi Neapolyje, užaugusi Turine, teisės studijas baigusi Bolonijos universitete, Valeria buvo įpratusi prie nuolat besikeičiančio gyvenimo ir netgi nebemokėjo gyventi sėsliai. Po studijų pasiliko Bolonijoje, tačiau po kelių mėnesių suprato, kad šis miestas jau atsibodo ir reikia kažko naujo. Persikėlusi į romantika apipintą Florenciją tikėjosi čia susikurti norimą gyvenimą, galbūt netgi rasti mylimąjį. Tačiau vos po kelių mėnesių ir čia nenustygstančiai merginai pabodo, tad ji kėlėsi vėl ir vėl į kitą miestą. Vis dėlto gyvenimas viską surikiavo į tokias vietas, kaip jam atrodė tinkamiausia: tas jos niekad nesibaigiančias kraustynes ir vietos po saulės ieškojimo keliones užbaigė staigi motinos mirtis. Tuo metu tėvai norėjo senatvę praleisti ramiai, apsupti sicilietiško rojaus, tad vos gavusi žinią apie motinos pasitraukimą iš šio pasaulio, Valeria metė ir pradėtus darbus, ir bepradėtą nuomotis mansardą, ir užnugary paliko šiltus jausmus bepuoselėjantį florencietį. Motinos mirtis tapo giminės juodąja dėme, iki šiol neišaiškinta mistika, nes suglebusį jos kūną vidury dienos prie vartelių į gatvę rado tėvų tarnaitė. Netikėta ir didžiulė šeimos netektis privertė atsitokėti ir pačią Valerią, kad galbūt gana lėkti, nenustygstant skubėti, o pradėti gyventi sėsliau, nes ją gąsdino mintis, jog galima mirti bet kurią sekundę netgi nesukūrus nieko gražaus ir prasmingo šiam pasauliui, ir našliu likusį tėvą, aktyviai dalyvavusį mafijos gyvenime, o po žmonos mirties kaltinantį tik save, jog dėl jo paties suteptų rankų turėjo nukentėti niekuo dėta, gležna jo mylima moteris. Tad Valerios tėvas nusprendė pasitraukti iš purvino pasaulio ir investuoti į vietinį verslą, taip pasirinkdamas Grimaldžių vynuogynus ir visai nejučia surasdamas dukteriai būsimą vyrą bei gyvenimo meilę. Ištroškusi meilės, pastovumo, didžiulės šeimos Valeria nesnaudė: vos tik pajutusi vidų kutenančius jausmus Benitui, ši užkariavo jo širdį bei apdovanojo tiek jį, tiek save keturiais vaikais. Aktyviai dalyvaujanti ir visada palaikanti ne visada švarius vyro darbus, nes puikiai išmanė teisinę struktūrą, Valeria tapo visiška Benito partnere bei lygybe tiek versle, tiek šeimoje. Prabanga ją išugdė kaip valdingą, nuolat gaunančią tai, ko nori, pratusią būti dėmesio centre moterį, kurios neblėstančia jaunyste grožėjosi kone visa Sicilija.
LAISVAS
ADRIANO GRIMALDI - 23 METAI - VYRAS - EKONOMIKOS IR VERSLUMO STUDENTAS - įvaizdis: Giulio Berruti Būti vyriausiam šeimoje, puoselėjančioje iš kartos į kartą perduodamas vertybes bei valdančioje milžinišką jau amžius gyvuojantį verslą, neatrodo labai lengva užduotis. Tačiau Adriano su tuo tvarkėsi puikiai jau nuo mažų dienų tikriausiai dėl to, kad gimė visiška tėvo kopija bei svajone. Būdamas dar visai vaikas, Adriano savo noru mieliau rinkdavosi žaisti su tėvu šachmatais negu dūkti lauke su kitais vaikais. Visada santūrus, elegantiškas, orus Grimaldi džiugino tėvus ir puikiais pažymiais mokykloje, ir loginio mąstymo gebėjimais, ir faktu, jog įstojo mokytis į La Sapienza universitetą Romoje. Puikius santykius su abiem tėvais palaikantis Adriano yra tvirtas: verslas po tėvo atiteks jam, nes daugiau nėra šeimoje atsakingesnio, labiau apgalvotai veikiančio sūnaus, o be to, jis užsitarnavęs šimtaprocentinį tėvo pasitikėjimą. Deja, kitose srityse Adriano nesisekė taip puikiai, kaip šeimoje ar moksluose: draugų susirasti jam buvo sudėtinga, nes dėl rafinuotų manierų jis buvo labai išrankus, ką jau kalbėti apie mylimąją, kai Grimaldi nuostata buvo vesti tik tokios pat šeimos kilmingą, save gerbiančią, elegantišką moterį, lygiai kaip ir jo motina, neprarandančią jaunystės. Tad jokie vieši klubai, pub‘ai ar kitokios purvinų merginų pilnos vietos jo netraukė. Tačiau kas gali žinoti: galbūt likimas iškrės jam išdaigą ir jis pamils būtent visišką priešingybę savo moters idealui: mėgstančią pasilinksminti, turinčią daug draugų, kilusią iš kokio vidutiniško ar netgi skurdesnio regiono, nesiekiančią mokslo aukštumų, o daug ir sunkiai dirbančią?.. Vis dėlto negalima teigti, jog Adriano – neįdomus žmogus. Priešingai, jis gana sudėtinga, tačiau įdomi asmenybė: žavisi žirgais ir jaučia nenumaldomą aistrą šiam sportui, dievina prabanga tviskančias keliones po kontrastingas šalis ar vietoves, domisi klasikine pasaulio literatūra, yra talentingas plaukikas, žavisi fotografija ir kokybiškais jos kūriniais bei neapsakomai jausmingai skambina fortepijonu.
UŽIMTAS
CARLOTTA GRIMALDI - 21 METAI - MOTERIS - MADOS IR DIZAINO STUDENTĖ - įvaizdis: SHAY MITCHELL Sakoma, kad antras vaikas būna iš meilės, o pirmas iš reikalo. Tačiau vargu, ar Carlottos atveju šis posakis vertas savo prasmės. Vyresnysis brolis visad buvo šeimos pasididžiavimas ir garbė, tuo tarpu Carlotta vaikystėje buvo išdykusi mergaitė, laipiojanti po medžius, lakstanti su kaimynų berniukais ir žaidžianti visai nemergaitiškus žaidimus, nekenčianti puošnių rūbų ar prabangių suknelių, dažnai per dieną pamirštanti pavalgyti ar apsiprausti, nes rūpėjo tik pramogos ir įvairios išdaigos. Nuolatiniai tėvų burbėjimai, nepasitenkinimas bei kartais netgi žeminančios replikos, kaip galėjo tokioje garbingoje šeimoje gimti tokia mergaitė, ją išaugino kaip visai kitokią asmenybę. Carlotta nejautė didžiulio potraukio madai, kosmetikai ar parfumerijai, tačiau nuo pat paauglystės sekė motinos pavyzdžiu ir taip išsiugdė gerą stiliaus skonį. Merginos būdas sakė, jog jai nei kiek nerūpi materialinės vertybės, finansinė padėtis ar reputacija, tačiau nuolatiniai šeimoje keliami reikalavimai jos elgesiui, išvaizdai, viešam įvaizdžiui Grimaldi pavertė nuolat skaičiuojančia ir finansinės naudos beieškančia moterimi. Pamažu, kai ši beaugdama pamynė savo tikruosius norus ir įsiklausė tik į tėvų troškimus, taip tapdama visiška priešingybe savo tikrajai asmenybei, ir Carlotta tapo šeimos garbe. Tokio pripažinimo sulaukus, jai leista studijuoti, ką tik norės, bet su motinos nuožiūra. Tad įstojus į mados dizaino studijas, Carlotta pradėta vertinti kaip individualybė šeimoje, jai leista aktyviau dalyvauti giminės versle ir netgi konsultuoti. Taip antrajam vaikui šeimoje priklijuota visiška Grimaldi etiketė, kurios neleistina nusiimti iki pat šios gyvenimiškos kelionės pabaigos. Taigi Carlotta - paviršutiniška, materialinę gerovę iškelianti aukščiau kitų vertybių, garbėtroška, pratusi visad būti dėmesio centre, dažnai kandaus sarkazmo ar užgaulių replikų propaguotoja, užsispyrusi, besididžiuojanti savo statusu ir reputacija. Dažnai į pasaulį žvelgianti per skepticizmo prizmę, pernelyg arti neprisileidžianti žmonių ar palaikanti su jais tik lengvabūdiškus santykius, tvirtai įsitikinusi, kad pasaulį valdo tik reputacija ir pinigai. Tačiau kažkur giliai tarp visų lengvabūdiškumo krislelių bei mergaitiškų principų vis dar glūdi ta išdykusi, pašėlusi mergaitė, kurios dar tik beprasidėjusios formuotis teisingos dvasinės vertybės buvo staigiai nuslopintos tėvų. Negalima teigti, kad Carlotta visiškai prarasta kaip asmenybė, tik geruosius jos bruožus atrasti, iškelti į dienos šviesą bei parodyti visai kitokį, teisingesnį gyvenimo kelią reikia tik vieno, bet labai sunkiai randamo dalyko... tinkamo žmogaus šalia.
LAISVAS
SERGIO GRIMALDI - 19 METŲ - VYRAS - MOKSLEIVIS - įvaizdis: ANSEL ELGORT Nors sakoma, kad negalima žmonių skirstyti į juoda-balta arba blogi-geri, bet būtent tai dažniausiai ir darome. Tie, kurie geri, kaipmat susilaukia mūsų simpatijų, o tų, kurių nuostatoms neprijaučiame, imame nemėgti ar teisti. Galima taip elgtis su Adriano ar Carlotta, nors ir jų elgesiui laisvai randama pateisinimų – juk vaikai nesirenka šeimos ar auklėjimo. Tačiau šios taisyklės visiškai negalima taikyti Sergio, kuris šeimoje tiek jos pačios narių, tiek Sicilijos visuomenės laikomas „juoda avele“. Ramaus ir taikaus būdo, romantiškos pajautos vaikinas visiškai nesiderina Grimaldi šeimos prabangos fone, nes ir yra paprasto būdo, ir atrodo labai paprastai, nes nemėgsta išsiskirti ar būti vertinamas pagal šeimos statusą. Priešingai, jos netgi privengia: daug kur pasirašo ar prisistato sutrumpinta pavardės versija, kad žmonės nepultų klausinėti, koks gi tas gyvenimas vienoje garsiausių giminių. Tiesa, Sergio ramus būdas atsispindi ir pačioje šeimoje: kilus kokiam konfliktui, jis nepuola įrodinėti savo tiesų, nes nenori tam eikvoti laiko bei jėgų, tad dažniausiai apsisuka ir užsidaro savo kambaryje, kuris labiau panašesnis į įrašų studiją, negu į jaunuolio miegamąjį. Laisvu laiku, arba gal verčiau reiktų sakyti nuolatos, Sergio savo jausmus išlieja muzikoje, nes groja kone visa aibe instrumentų: violončele, bosine gitara, akustine gitara, be to, turi švelnų ir melodingą balsą. Dainininko karjeros niekad nenorėjo, svajojo tapti profesionaliu muzikantu, tačiau tėvų pasamdyti geriausi muzikos mokytojai įtikino jaunuolį, jog šio klausa ideali, o tokį balsą slėpti – tikrų tikriausia nuodėmė. Tad paklausęs mokytojų, kurie jam buvę didesni auklėtojai nei tėvai, kuria dainų žodžius ir melodiją joms arba vienas, arba su keletu bendraminčių. Paskendęs savo muzikos pasaulėlyje, Sergio yra visiškai nesuprantamas tėvų, nes jie piktinasi, kaip galima taip nesirūpinti mokslais, gauti prastus pažymius, nenorėti studijuoti kokios tiksliosios ar humanitarinės disciplinos. Tačiau jaunuolis nei kiek nepergyvena dėl tokio tėvų elgesio, nes puikiai suvokia tik eikvosiąs bereikalingas jėgas bandydamas jiems išaiškinti, jog jam nei kiek nerūpi nei tikslieji mokslai ar gaunami pažymiai, reputacija, pavardės pateisinimas ar apskritai šeimos verslas. Ne kartą Sergio yra pareiškęs tėvams, kad darys viską, jog pasiektų savo muzikinių svajonių. Tad nei kiek nekreipiantis dėmesio į tėvų replikas bei nuolatinius prašymus susiimti ir elgtis kaip tikras Grimaldi, trečiasis vaikas šeimoje gyvena savo svajonėse, tarsi atsiribojęs nuo jam šlykštaus šeimos gyvenimo ir atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų.
LAISVAS
SUZETTA GRIMALDI - 17 METŲ - MOTERIS - MOKSLEIVĖ - įvaizdis: TAYLOR HILL Suzetta šeimoje atsirado visiškai netikėtai: vyndarystės verslą buvo ištikusi milžiniška krizė, daugybė investuotojų ir partnerių nusigręžė nuo šios šeimos, kai pasklido ir netgi į žiniasklaidos gniaužtus papuolė Grimaldi šeimos ryšiai su mafija, o apie pačią šeimą buvo kalbama kaip apie gaują nusikaltėlių, kurių ir tobulas gyvenimėlis toli gražu netobulas, tikriausiai ir santuoka fiktyvi, o vaikai tik iš reikalo. Benito buvo praradęs viltį verslą prikelti antrajam gyvenimui, pyko ir ant savęs, ir ant pasaulio, jog didingai Grimaldi vyno erai atėjo pabaiga. Tačiau Valeria net nesiruošė pasiduoti be kovos, paaukoti savo prabanga tviskantį pasaulį ir patogumus. Nors Grimaldi buvo sukaupę pakankamai santaupų jų šeimos pilnaverčiam gyvenimui, tačiau Benito žmoną gąsdino ta mintis, jog žlugs verslas, o visuomenė apie juos atsilieps kaip apie pralaimėtojus. Tad sukūrusi savo galvoje visiškai nežmonišką planą, Valeria kaipmat juo pasidalino su vyru: dar vienas iš meilės gimęs vaikelis turėtų sugrąžinti šeimai gerą vardą, be abejo, duodant itin atvirą ir nuoširdų interviu, kaip Grimaldi šeima iš paskutiniųjų stengiasi dėl savo palikuonių, jog šeima apgaubta santarvės ir meilės, o versle dirbama tik švariai. Būtent taip ir gimė Suzetta: labai laukta parodyti visuomenei, bet dar nevisai aišku, ar norėta šeimoje. Taip mergaitė ir užaugo pusiau mylima, pusiau ne, tačiau tapusi šeimos aukso medaliu prieš visuomenę. Be abejo, Suzettos dėka verslui sugrąžintas geras vardas, sugrįžo ir seni investuotojai, atsirado netgi naujų. Tačiau Valeria jauniausios dukters auginimui skyrė mažiausiai dėmesio, tuo užsiimdavo namų tarnaitės ar samdytos auklėtojos. Tačiau tėvas, priešingai negu motina, mylėjo savo mažiausiąją, juto jai neapsakomą dėkingumą už sugrąžintą gerą vardą verslui, ir lepino ją kaip įmanydamas, skirdamas jai kone daugiausia savo dėmesio. Benito veždavosi dukrą ir į pasipliaukiojimus jachta, ir mokė ją žaisti pokerį, ir skatino bei mokėjo už kovos menų treniruotes. Taip Suzetta paveldėjo neapsakomai gražius tėvų genus, nes buvo kerinčios išvaizdos ir vaikystėje, ir paauglystėje, tačiau pernelyg mažai mamos ir perdėtai daug tėvo dėmesio suformavo moteriškos išvaizdos, tačiau kiek vyriškų pomėgių asmenybę. Kita vertus, mergaitiška Suzettos dalis, be abejonės, vis dar tūno joje: garbindama savo tėtį kaip didžiausią autoritetą, ji tikisi sutikti savo antrąją pusę, kuri būtų bent kiek panaši į tėtį. Mergina dažnai užmiega tokių svajonių apimta, nes būtent romantiškos viltys verčia ją judėti pirmyn.
Di Salvo šeimos medis
LAISVAS
GIOVANNI DI SALVO - 51 METAI - VYRAS - VERSLININKAS - įvaizdis: Colin Farrell Griežtas ir mylintis discipliną, tačiau savo šeimai švelnus ir atsakingas, mylintis tėvas. Stambus verslininkas, visuomenės ir politinis veikėjas. Remia žemės ūkį, kelių ir tiltų statybas Sicilijoje. Viešai pasisako prieš mafiją ir yra visų labai gerbiamas žmogus. Už savo darbus pelnė daugelio pasitikėjimą. Vis dėlto karts nuo karto žurnalistai mėgsta pasikapstyti po jo šeimos biografiją ir veiklą. Gandai sklando visokie: nuo jo šaknų, siejamų su mafija iki nešvarių sandorių, kurie galėjo būti gudriai uždangstyti gražiomis kalbomis bei darbais. Vieni tuo tiki, kiti ne, o kiek tame tiesos iki šiol neaišku. Be viso to, Di Salvo užsiima vyndaryste. Gamina vynus, kurie stipriai konkuruoja su Grimaldi gaminamais vynais. Abi šeimos nuolat dėl to konkuruoja ir bando pakenkti viena kitos verslui.
LAISVAS
VALENTINA DI SALVO - 46 METAI - MOTERIS - VERSLININKĖ - įvaizdis: Penélope Cruz Atlaidesnė už tėvą, tačiau principinga, atkakli moteris. Tikra aukštuomenės dama, jaučianti savo vertę. Be vynuogių Di Salvo augina nepaprasto skonio apelsinų apelsinų plantacijas bei spaudžia alyvuogių aliejų. Tuo labiau užsiima Valentina. Jos iniciatyva buvo ištobulinta nauja spaudimo technologija, o verslas klesti iki šiol. Aliejus bei apelsinai masiškai yra perkami ne tik saloje, bet ir žemyninėje Italijoje, o iš jos pasiekia nei Jungtinę Karalystę.
LAISVAS
LORENZO DI SALVO - 25 METAI - VYRAS - Violončelininkas - įvaizdis: Daniel Sharman Vyriausias sūnus Lorenzo. Ramaus, bet maištingo būdo jaunuolis. Jau nuo vaikystės pasižymėjo absoliučia klausa, todėl nebuvo nė abejonių, kur link jis eis. Dar mokykloje dainavo chore, lankė muzikos mokyklą, kur padėjo stiprius pagrindus. Puikiai įvaldė violančelę. Pats mėgdavo kurti muziką. Vėliau baigė ir muzikos akademiją Grenoblyje. Pradėjo savarankiškai koncertuoti Prancūzijoje. Populiarumui augant, padarė kelis turus Europoje. Vaikinui karjera sekėsi gerai jau nuo pirmo surengto koncerto. Sulaukė didelio pripažinimo ir palaikymo iš gerbėjų. Mokytojai, šeima ir draugai juo didžiavosi. Tačiau šiuo metu nutarė padaryti pertrauką ir pasiilgęs namų, grįžo padėti tėvams tvarkytis ūkyje. Dar bebūnant svetur, Lorenzo spėjo susibendrauti su Sergio Grimaldi. Ši draugystė sulaukė didelio tėvų nepritarimo, tačiau vaikinas buvo užsispyręs ir tik dar labiau kėlė viską į viešumą. Vaikinai vienas iš kito ne tik mokėsi, bet ir sėmėsi įkvėpimo. Jų kartu sukurta muzika buvo kažkas dieviško. Tuo neapsiribodavo. Laisvalaikiu rasdavo daug bendrų temų ir pomėgių. Jis taip pat žinojo apie Dettos su Suzettos draugystę, kurią taip pat palaikė.
UŽIMTAS
AURORA DI SALVO - 23 METAI - MOTERIS - Chirurgo asistentė - įvaizdis: Özge Gürel Aurora ir Flavio yra dvyniai. Kartu su broliu nuo mažens buvo neišskiriami ir geriausi draugai išliko iki šių dienų. Nors Ari draugių nestigo, didžiausias paslaptis vis dėlto patikėdavo tik broliui. Jis ją geriausiai pažinojo, kaip ir ji jį. Visuomet viens kitą pridengdavo, negailėdavo patarimo ir suprasdavo iš žvilgsnio. Baugusi mokyklą, Aurora išvyko studijuoti į Peru mediciną. Ten spėjo įsimylėti. Po trijų mėnesių draugystės susižadėjo, tačiau taip, kaip viskas greitai įsiplieskė, taip ir išblėso. Porelės keliai išsiskyrė, o baigusi studijas nusprendė grįžti į gimtąjį kraštą. Čia, Italijoje mergina tęsė karjerą vienoje geriausių Lombardijos ligoninių, kaip chirurgo asistente. Jau nuo pirmų dienų pasižymėjo puikiomis įžvalgomis, talentu ir kantrybe. Ilgai netruko, kol į jos gyvenimą pasibeldė ir nauji meilės vėjai, o laikas pamažu išgydė senas žaizdas bei nuoskaudas. Aurora paslapčia ėmė simpatizuoti jaunam, patraukliam savo mokytojui ir vadovui. Tiesa, jo širdis jau užimta...
REZERVUOTAS
FLAVIO DI SALVO - 23 METAI - VYRAS - Archeologijos studentas - įvaizdis: Alberto Frezza Flavio šį pasaulį išvydo keliomis minutėmis vėliau už savo seserį Aurorą. Galbūt dėl to vaikinas ir šiaip buvo ramesnio būdo ir pastovesnis. Vaikinas buvo labai gabus. Puikiai baigė mokyklą, tačiau nežinodamas, kuria kryptimi jam eiti toliau, nusprendė pakeliauti po pasaulį, ieškodamas laimės ir įkvėpimo. Pradirbęs kelis metus užsienyje ir niekur neradęs geriau, pagaliau grįžo atgal į Siciliją. Netrukus prisiminė savo seną meilę - istoriją ir įstojo į archiologiją Sirakūzų universitete.
LAISVAS
BENEDETTA DI SALVO - 18 METAI - MOTERIS - Abiturientė - įvaizdis: Camila Cabello Jauniausia Di Salvo atžala, bet ne mažiau laukta. Nuo mažens buvo lepinama ir gaudavo daug dėmesio tiek iš tėvų, tiek vyresniųjų brolių ir sesers. Šiuo metu baiginėja mokyklą. Puikiai dainuoja bei šoka. Svajoja vieną dieną tapti profesionalia šokėja. Yra bendraklasės ir geros draugės su Suzetta, Vis dėlto viešumoje merginos to stengiasi neparodyti, nenorėdamos atkreipti į save papildomo dėmesio bei išvengti nereikalingų apkalbų, kad neva nepaiso savo šeimų ar dar blogiau - jas išduoda. Juk kalbos eina greitai! Pačios į šią nesantaiką žiūri skeptiškai ir labai norėtų, jog tai galų gale, liautųsi. Palaikymo susilaukia tik iš savo brolių Lorenzo bei Sergio.
Kiti italai
LAISVAS
ALESSANDRO ROMANO - 26 METAI - VYRAS - ODONTOLOGAS - įvaizdis: CHRIS WOOD Nuo pat mažumės svajojo apie švarią darbo aplinką, o atsistojęs prieš veidrodį save įsivaizduoti galėjo tik su baltu chalatu. Visada svajojęs apie mediciną, bet sulaukęs tėvų priekaištų dėl pernelyg ilgų studijų, Alessandro pasirinko alternatyvą - odontologiją. Nors tai nėra sritis, kurioje save įsivaizdavo visu šimtu procentų, nes manė, jog galės gelbėti gyvybes ir užsiimti kitais kilniais darbais, Romano pamažu įsimyli ir odontologiją. Ramaus būdo, mėgstantis ilgus apmąstymus vyras vis dar vienišas, tačiau jaučia neapsakomą potraukį tamsesnio gymio moterims, ypač meksikietėms, tad karštai puoselėja svajonę kada nors aplankyti spalvingąją Pietų Ameriką.
LAISVAS
ILARIA BIANCHI - 24 METAI - MOTERIS - PRIVATI TRENERĖ - įvaizdis: EMERAUDE TOUBIA Nuo mažų dienų trykštanti energija, giminaičių vadinta hiperaktyvi Ilaria neįsivaizdavo savęs kitur, apart fizinio aktyvumo srities. Mokykloje mokytojų vadinta visiškai apgailėtina, nes retai kada mokydavosi (buvo įsitikinusi, kad mokykloje vaikams į galvas kišama per daug nereikalingos informacijos), Bianchi visada eidavo prieš sistemą: prieštaraudavo mokytojams, jeigu tėvų sugalvotos bausmės už netinkamą elgesį jai atrodydavo neveiksmingos, nebijodavo prieštarauti ir jiems, dažnai iš namų išslinkdavo naktimis ir grįždavo tik rytais. Pasibaisėję kaimynai tokiu merginos elgesiu Ilarios nei kiek nebaugino, nes gyvenime ir nesiekė kažkam įtikti. Daugybė valandų, praleistų sporto salėje, apsuptai vaikinų, daugybė ankstyvų rytų šalia namų esančiame didžiuliame stadione merginai atnešė tvirtą tikslą - tapti profesionalia sportininke. Deja, dėl klubo sąnario traumos jai nepavyko eiti taip toli, kaip svajojo, jog atstovaus šalį ne vienose olimpinėse, tačiau dabar dirba privačia trenere su gausybe įvairių klientų ir vos spėja suktis savo nedideliame, tačiau puikiai išvystytame versle.
LAISVAS
MARCELO CONTI - 32 METAI - VYRAS - TEISININKAS - įvaizdis: MARCO MENGONI Teisininkas. Dėl savo karjeros ir šeimos, užliptų kitiems ir ant galvos, jei tik galėtų. Išdidus, kiek pasipūtęs, bet pakankamai gerai žinomas provincijoje prokuroras, laimėjęs ne vieną bylą. Nelabai mėgsta imigrantų ir turistų, nors to neparodo. Nuolat kritikuoja politinę sistemą. Mokyklos laikais draugavęs su gražuole Ilaria, tačiau vėliau paliko ją dėl jos nenumaldomo energingumo, jokio pastovumo ir sėslumo gyvenime.
LAISVAS
CHIARA SHAH - 25 METAI - MOTERIS - GIDĖ - įvaizdis: Hazar Ergüçlü Chiara gimė Manheime, tačiau su šeima dar vaikystėje persikėlė į Palermo priemiestį, kur gyvena iki šiol, o jos tėvai verčiasi iš nedidelio restorano, įsikūrusio pakrantėje. Mokykloje itin žavėjosi istorija, literatūra, tad baigė istorijos studijas. Persikėlusi netoliese Palermo, Costello žavėjosi šio miesto ir apskritai visos Sicilijos istorija, tad nusprendė ir specializuotis į tai - darbo dienomis veda ekskursijas po Palermą. Kadangi motina italė, o tėvas marokietis, Chiara daug ką išmoko apie prieskonius, arbatas, nekalbant jau ir apie įvairias pasakas, nežinia, ar teisybę bylojančias. Tad jos ekskursijos nebūna vien sausų faktų, lyg žirnių į sieną, pylimas, tačiau kupinos įtraukiančių, intriguojančių istorijų. Savo turistams Chiara dažnai duoda paragauti arbatos, arba pauostyti kokybiškų prieskonių iš tėvo gimtinės, tad neretam iš atvykėlių ir parduoda šį tėvo gėrį. Mergina niekad nebijojo darbo, nevaidino baltaranke, nors ir vienintelė šeimoje buvo baigusi aukštąjį mokslą: savaitgaliais padėdavo tėvams restorane, kur ir klientus aptarnaudavo, ir staliukus nurinkdavo, ir indus išplaudavo, jei reikdavo, ir grindis išvalydavo. Vos spėjanti suktis tarp tėvų verslo ir nuolatinio savo darbo, Chiara dabar neturi laiko asmeniniam gyvenimui, tačiau kas žino, galbūt jau laikas sustoti?..
LAISVAS
MARCO FRIGERIO - 29 METAI - VYRAS - REŽISIERIUS - įvaizdis: RYAN REYNOLDS Turtingų tėvelių sūnelis. Nutrūktgalvis, plevėsa, mėgstantis adrenaliną ir greitį, o jo galvoje knibžda gausybė keistų, tačiau įdomių sumanymų. Turėjęs plačias galimybes rinktis studijas, nei kiek nesikuklindamas šis pasirinko režisūrą. Marco, su dar keliais kurso draugais baigęs universitetą, būtent su jais išleido savo pirmąjį trumpametražį filmą. Neapsakomo populiarumo ir pasisekimo sulaukęs filmas paskatino Marco su tais pačiais draugais išleisti dar keletą filmo tęsinių, o tada jau pasuko savu keliu, nusprendęs, jog yra pakankamai brandus ir nuovokus vienas pats kurti filmus. Tiesa, jau dabar žiniasklaidoje sklando gandai, kad Marco filmuose visuomet vaidina viena iš aktorių - arba pagrindinį, arba antraeilį vaidmenį, tačiau yra visada žiūrovų matoma. Ar tai tik įrodo merginos talentą, kuris patraukė Frigerio akį, o galbūt tai kur kas daugiau nei profesiniai santykiai?
LAISVAS
GEORGIA CASSANI - 26 METAI - MOTERIS - CHOREOGRAFĖ, ŠOKĖJA - įvaizdis: SHANINA SHAIK Praktiškai užaugusi su tėčiu jo antikvarinių daiktų parduotuvėlėje, Georgia dažnai girdėdavo per radiją grojamas greito ritmo, Lotynų Ameriką primenančias dainas. Taip ir įsivaizdavo nuo mažumės, kad kartu su kitomis įdegusiomis moterimis su savo spalvingomis suknelėmis šoka kokiame nors skersgatvyje, už jų akordeonu skambina vyras su skrybėle, o aplinkiniai tik ploja, kas moka, prisijungia kartu. Būtent tokia vizija ir buvo užkariavusi šios mergaitės galvą, nors mama labai norėjo, jog dukra taptų siuvėja, kartu su ja dirbtų jos nedidukėje siuvyklėlėje, o vieną dieną taptų garsia dizainere. Tačiau Georgią rūbų dizainas žavėjo tik tiek, kiek reikėdavo sceniniams pasirodymams: kol kitos pramoginių šokių studijų draugės sukneles pirkdavo iš dizainerių ar specializuotų parduotuvių, už jas daug sumokėdavo, o pamačiusios konkurse konkurentę su tokia pačia suknele, neapsakomai širsdavo, Cassani nuo tokios nesėkmės būdavo pilnai apsaugota: siuvėjos dukra, be abejo, puikiai siūdavo, tad visos jos suknelės būdavo rankų darbų, autentiškos ir vienetinės. Kitomis dienomis Georgia mėgdavo įkristi į džinsus ir aptysusį megztinį, tad akivaizdu - siuvimas tikrai nebuvo jos tikroji stichija. Tačiau puikiai judanti ir sambos, ir salsos, ir rumbos, ir pasadoblio ritmu, Cassani laimėjo ne vieną konkursą, ir tyliai viduje dar svajoja sušokti kokiame Pietų Amerikos skersgatvyje.
Imigrantai
LAISVAS
JACOB GARCIA - 27 METAI - EMIGRAVĘS IŠ JAV - VYRAS - PROKURATŪROS TYRĖJAS - įvaizdis: MICHAEL TREVINO Jacob Garcia – kriminalinės policijos atstovas, savo karjerą pradėjęs gimtojoje JAV kaip paprastas kelių policininkas/patrulis. Pamatęs Jacob perspektyvą, jo skyriaus vedėjas pasiūlė stažuotę Sicilijoje, galbūt kitokia gyvenamoji aplinka, be abejo, ir teisinė struktūra suformuotų jo platesnį požiūrį. Atvykęs į Siciliją ją taip įsimylėjo, jog į savo gimtinę taip ir negrįžo. Nors Garcia yra pakankamai pavyzdingas tyrėjas ir tikras karjeristas, vis dėlto po darbo jis tampa visai kitu žmogumi: alkoholis jį paverčia kiek impulsyviu, spontanišku, karštakošiu žmogumi, galinčiu užsiplieksti nuo bet kokios ne laiku pasakytos replikos. Be abejo, neprasta padėtis jį gelbėja nuo bet kokių teisinių atsakomybių sukėlus kokias nors muštynes bare. Tiesa, jo asmeninis gyvenimas beveik ir tesusideda vien iš pasilinksminimų su draugais: rimtos partnerės dar neturi, o apie šeimą nė pagalvoti nenori.
LAISVAS
FREJA POULSEN - 24 METAI - EMIGRAVUSI IŠ DANIJOS - MOTERIS - SLAUGYTOJA - įvaizdis: LILY REINHART Dažnai manoma, jog gyvenimas Skandinavijoje atrodo lyg pasaka, bet toli gražu. Freja gimė ne pačių turtingiausių, tačiau pakankamai pasiturinčių tėvų šeimoje. Vienturtė mergaitė jautėsi visad mylima, gaunanti tai, ko nori ir reikia. Baigusi išsvajotas bendrosios slaugos studijas, Poulsen įsidarbino vienoje iš gimtojo miesto Sondenborgo ligoninių. Jau buvo besiruošianti kraustytis iš šviesaus, samanomis apželdintu stogu tėvų namo, tačiau vis dažnėjantys barniai tarp tėvų neleido taip pasielgti: akivaizdžiai Frejos motina krypo iš kelio, susipažinusi su keletu narkotikų prekeivių, atsikrausčiusių kaimynystėje. Kai mamą, skendinčią savo pačios organizmo skysčiuose, be pulso rado Frejos tėvas, jiedviem neliko nieko kito, kaip ieškoti pasaulio kampelio, kuriame galėtų pradėti gyvenimą iš naujo. Nusprendę, jog visiškai priešingo klimato Sicilija būtų įdomus variantas, tad nieko nelaukę jie atsikėlė į Palermą ir pradėjo mėgautis gyvenimu iš naujo.
LAISVAS
LOUIS BRITTON - 26 METAI - EMIGRAVĘS IŠ DIDŽIOSIOS BRITANIJOS - VYRAS - VERTĖJAS - įvaizdis: ALEX PETTYFER Gimęs rašytojos ir dailininko šeimoje, Louis ir pats savęs negalėjo įsivaizduoti kur nors kitur, apart meno ar literatūros. Kadangi nuo pat mažumės jam puikiai sekėsi kritikuoti tėvo darbus, tik neišeidavo nupiešti geresnio, Britton nusprendė baigti italų filologijos studijas ir pradėti vertėjauti. Tėvai neapsakomai didžiavosi sūnumi: motina dėl to, jog jis pasirinko su literatūra susijusį kelią, o tėvas dėl to, jog Louis žavėjosi menais garsėjančia Italija. Išvertęs vos keletą veikalų iš italų kalbos, šis suvokė, jog Britanija nėra ta šalis, kurioje galėtų realizuoti save, tad su tėvais apkeliavo kone visą Italiją, o atvykus į Siciliją jis pareiškė, jog atgalinius bilietus turi tik tėvai. Jiems tai buvo milžiniškas šokas, ir sėsliai, ramiai gyvenantys jau senyvo amžiaus tėvai nenorėjo palikti vienintelio sūnaus už tiek kilometrų, tačiau išeities Louis tėvams kitos nelabai ir davė. Tad likęs Sicilijoje, šis ir toliau tęsia savo vertėjavimo darbus vienoje iš nedidelių leidyklėlių.
LAISVAS
RENATA LOGAMARSINO - 23 METAI - ATVYKUSI IŠ ARGENTINOS - MOTERIS - PLAUKŲ STILISTĖ - įvaizdis: NATHALIE KELLEY Mergina šypsenėlė. Įsimylėjusi Italiją iki kaulų smegenų. Daug prisiskaičiusi bei gerai įvaldžiusi italų kalbą, ji paliko gimtuosius namus Argentinoje ir atvyko į Italiją savanoriauti kartu su geriausia drauge. Tiesa, palikus tėvus Argentinoje, Renatai teko pradėti mąstyti, kaip pačiai prasimanyti pinigų. Tad likus laiko nuo savanoriškos veiklos, ši eidavo mokytis plaukų dizaino į vietinį nedidelį saloną. Kai tėvai pareiškė, jog merginai laikas pačiai save išlaikyti, Logamarsino pradėjo pati dirbti plaukų stiliste. Darbo valandos buvo ilgos, varginančios, dar nemažai kirpimo, dažymo, formavimo technikų reikėjo išmokti, tad savanorystę teko palikti užnugary. Užtat susirinkusi didžiulį klienčių ratą, ir labai greitai, imliai tobulinanti plaukų dizaino žinias, Renata puoselėja svajonę atsidaryti savo saloną, dekoruoti jį taip, kaip norėtų pati, o klientes vaišinti kvapnia, karšta itališka kava bei šviežiais kepiniais.
LAISVAS
LYDIA KALDUNG - 23 METAI - EMIGRAVO IŠ VOKIETIJOS - MOTERIS - KONDITERĖ - įvaizdis: MADELINE PETSCH Lydia gimė tokioje šeimoje, kur vyravo visiškas maisto kultas: milžiniškos gausios vakarienės, visos šeimos maistingi pusryčiai, netgi arbatos gėrimo pertraukėlėse privalėdavo dalyvauti visa šeima. Nuo mažumės mokyta maisto gaminimo subtilybių, Kaldung pajuto trauką konditerijai dar būdama paauglė. Giminaičiams atrodydavo, jog Lydia tiesiog turi tinkamą ranką konditerijai, nes jai beveik viskas išeidavo iš pirmo karto: ir tešla reikiamos konsistencijos ar saldumo, ir keksiukų papuošimai visada idealių formų bei suderintų spalvų, jau nekalbant apie sudėtingesnius gardėsius. Pasimokiusi metus Vokietijoje konditerijos, mergina suprato, jog tokio įsilavinimo nenori įgyti gimtoje šalyje, tad patraukė į Italiją. Čia baigusi reikiamus konditerijos mokslus, nusprendė persikelti į Siciliją. Kol kas dirba vienoje iš vietinių kepyklėlių, tačiau karštai svajoja atidaryti savo pačios pastelinių spalvų ir be galo jaukią keksiukų kepyklėlę.
LAISVAS
ENZO SANCHEZ - 26 METAI - EMIGRAVĘS IŠ ISPANIJOS - VYRAS - INTERJERO DIZAINERIS - įvaizdis: Michael Malarkey Ispanijoje gimęs, užaugęs ir visapusiškai subrendęs, Enzo visą gyvenimą puoselėjo šiltus jausmus savo kaimynei. Pusę gyvenimo ruošėsi jai prisipažinti meilėje, o kai ta akimirka nutiko, mylimoji pranešė paliekanti Ispaniją. Bekeikiantis save už nedorą kuklumą ir drovumą, Sanchez žvelgdamas pro langą išlydėjo savo gyvenimo meilę, visiškai nežinodamas, ką daryti su savo likimu toliau. Savaitės, mėnesiai bėgo, vyras bandė kabintis į naują baldų gamybos įmonę, kurioje įsidarbino, tačiau sekėsi sunkiai, nes galvos niekaip neapleisdavo mintis apie išvykusią mylimą moterį. Vienąsyk po darbo grįžęs atsisėdo pas tėvų sode po medžiu ir, žvelgdamas į naujai atsikrausčiusią jauną šeimą mylimosios buvusiame name, ėmė svarstyti, kurgi ši galėjo patraukti. Mintyse dairėsi po žemėlapį, išbraukinėjo šalis, kurios tikrai nebūtų patraukusios mylimosios ir jos tėvų. Išsiklausinėjęs tėvų, kurgi kaimynai galėjo išsikelti, Enzo priėjo tik vieną išvadą: greičiausiai tai bus saulėtoji Sicilija, nes visi įrodymai vedė į šią šalį. Metęs darbus, palikęs tėvus, šis nusipirko vieno reiso bilietą į Siciliją. Supratęs, kiek daug ieškojimo dar laukia, susirado čia darbą, išsinuomavo būstą ir pamažu pradėjo kurti gyvenimą, kol vėl sutiks tą, kuri užkariavo jo širdį.
Turistai
LAISVAS
CARTER EVANS - 32 METAI - ATVYKO IŠ DIDŽIOSIOS BRITANIJOS - VYRAS - NETURI NUOLATINĖS PROFESIJOS - įvaizdis: CHRIS EVANS Carter Evans – turistas iš Didžiosios Britanijos, mėgstantis laisvesnį gyvenimo būdą. Profesijos neturi, nes nemato tam reikalo, o galbūt nenori įsprausti savęs į tam tikrus rėmus. Kadangi yra turtingų tėvelių sūnus, jis gali tai sau leisti. Į Italija atvyko papramogauti, pasidairyti po svetimas žemes, pasigrožėti merginomis - italės jo silpnoji pusė. Apsiginklavęs fotoaparatu, pieštuku bei sąsiuviniu, keliauja po spalvingąją Italija ieškodamas nuotykių ir meilės. Vaikinas yra romantiškas, džentelmeniškas, nuoširdus, švelnus. Tačiau angeliškąją jo pusę mato ne visi. Aplinkiniams jis gali pasirodyti kaip užsispyręs, valdingas, įnoringas vyras, kuris bet kokia kaina nori gauti tai, ko trokšta. Jis tarsi „vėjo pamušalas“, bent jau jį taip vadina kiti, nors tiesa gali būti visai kitokia.
LAISVAS
PAULA DIAZ - 26 METAI - ATVYKO IŠ ARGENTINOS - MOTERIS - ARGENTINA - įvaizdis: JESSICA ALBA Paula Diaz – turistė iš Argentinos. Mergina dirba mados industrijoje, todėl nutarė paatostogauti saulėtoje Italijoje. Aplankyti mada alsuojanti Milaną ir ne tik. Paula yra dirbusi modeliu, tačiau dabar pati kuria drabužius, o fotografuojasi tik savo malonumui. Atidariusi keletą nedidėlių šiandien taip paplitusių "butikėlių" su savo kūrybos drabužiais, mergina vis labiau dirba prie internetinės parduotuvės, kaip galėdama išplėsti kol kas nedidelį, bet pakankamai sparčiai augantį verslą, paremtą savo aistra madai. Savitu stiliumi alsuojančioje Italijoje Diaz taip įsiliejo, jog pamažu ima vis mažiau įsivaizduoti save gimtojoje Argentinoje.
LAISVAS
ED MARSHALL - 35 METAI - ATVYKO IŠ JAV - VYRAS - KARATE TRENERIS - įvaizdis: JAMES FRANCO Ed gyvena Bostone. Dievina kokybišką bei skonių jūra alsuojantį maistą, tikriausiai tai viena svariausių priežasčių, kodėl Ed atostogų vieta pasirinko Italiją. Daug sportuoja, nors ir propaguoja sveiką gyvenseną, mėgsta saldumynus, gardžius valgius, tad dažnai sporto ar savo treniruočių salėje leidžia rytus, vakarus, išdegindamas kalorijas, kuriomis papiktnaudžiavo. Marshall yra tikra draugų būrio siela: jis visada energingas, kupinas keisčiausių idėjų, tačiau su juo laikas niekada nebūna nuobodus. Dėl to turi gana platų pažįstamų ir bičiulių būrį, o ir susirasti naujų draugų jam tėra vienas malonumas.
LAISVAS
MARIANA PEREZ - 38 METAI - ATVYKO IŠ KOLUMBIJOS - MOTERIS - POLE DANCE ŠOKĖJA - įvaizdis: JENNIFER LOPEZ Nenuorama kolumbietė. Nuo mokyklos sulaukusi daug ir išskirtinio dėmesio iš vaikinų, tačiau į tai žiūrėjusi kaip į dar vieną nereikalingą dalyką gyvenime. Kurį laiką dirbo modeliu, tačiau greitai šį užsiėmimą metė. Galvojusi, jog modelio karjera geriau pavyks Italijoje negu Kolumbijoje, Mariana paliko gimtąją šalį su aiškia vizija grįžti ten, kur gimusi, augusi, pažinusi pasaulį. Tiesa, kuo užsiima Marianos tėvai, ir iš kur jie tokie turtingi - niekas nežino, ir, rodos, apie tai suvokia tik pati šeima, ir ši tema yra visiškas tabu. Kol Marianos tėvai gerai verčiasi, išsilaiko savo vilą, tol ji ramiai gali mėgautis savo užsitęsusiomis kelionėmis po Italiją. Būtent šioje šalyje atrado POLE DANCE grožį, pati ėmėsi mokytis šio meno, vos tik suvokusi, jog iš modelio karjeros nieko nesigaus - savo figūra ji visada buvo subrendusi, labai moteriška ir niekaip netilpo į reikalaujamus XS dydžio standartus. Pamažu įsisukusi į būtent tokio šokio sūkurį, ši nusipirko vieną iš vietinių klubų, kurį pamažu pripildo dar gražesnėmis merginomis, ir siekia šią vietą paversti vienu presižiškiausių Italijos klubų.
LAISVAS
JASON PARKER - 27 METAI - ATVYKO IŠ JAV - VYRAS - SLAPTASIS AGENTAS - įvaizdis: MATT BOMER Visuomeniškas ir linksmų plaučių vyrukas iš Niujorko. Dirbantis slaptuoju agentu, dažnai yra iškomandiruojamas į Europą, todėl ir Italijoj yra dažnas svečias. Ne pirmą kartą čia lankydamasis jau spėjo susirasti ne vieną bičiulį. Iš jų neblogus ryšius palaiko ir su žymiosiomis Grimaldi bei Di Salvo šeimomis. Retsykiais mėgsta įsipaišyti ir į atvykusių studentų šventes.
LAISVAS
THORA WEISSER - 25 METAI - ATVYKUSI IŠ ŠVEICARIJOS - MOTERIS - ARCHITEKTĖ - įvaizdis: BLAKE LIVELY Mergina dievina gamtą, slidinėjimą, ilgus pasivaikščiojimus, mėnesieną ir neplanuota išvykas. Imli kalboms, turi subtilų skonį, o laisvalaikiu mėgsta tapyti ir kurti eiles. Yra atsidavusi darbui, žavisi skandinaviškomis architektūros tendencijomis, tačiau derindama asmeninį bei profesinį gyvenimus, nepamiršta balanso. Draugus renkasi atsakingai, niekada nepuola stačia galva į meilės nuotykius ir yra kiek santūri bei drovi.
Mainų studentai
LAISVAS
GABRIEL ALLEN - 21 METAI - ATVYKO IŠ DIDŽIOSIOS BRITANIJOS - VYRAS - GARSO REŽISŪROS STUDENTAS - įvaizdis: ALBERTO ROSENDE Gabriel Allen – vaikinas atvyko pagal mainų programą iš Didžiosios Britanijos. Gabriel veide visada šviečia šypsena. Vaikinas yra linksmų plaučių, mėgstantis juokelius, pakvailioti, kiek išsiblaškęs. Tačiau jei reikalai sukasi apie merginas, vaikinas sugeba susiimti. Tampa tikru romantiku, švelniu, mielu, net atsakingu ir bent šiek teik subrendusiu vaikinu. Gabriel yra gan savarankiškas ir meniškos sielos, nepriekaištingai groja bosine gitara. Dirbdamas su įrašais vaikinas tarsi atsiduria kitame pasaulyje, toje visatoje, kurioje norėtų visąlaik likti ir būtent joje kurti savo gyvenimo istoriją: galbūt dėl to retkarčiais jaučiasi nusivylęs realiu pasauliu, visomis joje vykstančiomis blogybėmis, visuomenės stereotipais, neapykanta tarp žmonių bei kitomis problemomis.
LAISVAS
MARGARET STERØD - 23 METAI - ATVYKO IŠ NORVEGIJOS - MOTERIS - JUVELYRIKOS STUDENTĖ - įvaizdis: TERESSA PALMER Norvegijos studentė, trečiakursė. Sekdama draugų pavyzdžiu, išvyko pusmečiui studijuoti į Siciliją pagal Erasmus mainų programą. Kadangi labai patiko ir gerai sekėsi, vėliau šią programą prasitęsė dar pusmečiui, o ateity planuoja dar čia sugrįžti. Nors studijuoja juvelyriką, Margaret yra pakankamai santūri ir kultūringai drovi: nemėgsta perkrautų papuošalų, nemėgsta tų blizgučiais mėgstančių puoštis "vištelių", o jos kuriami papuošalai dažniausiai skoningai blizgūs bei santūriai puošnūs. Tikėdama, jog puoštis galima ir be rankos dydžio deimantų ar brangakmenių, būtent tai Margaret ir stengiasi suderinti: papuošalų santūrumą, atskleidžiantį natūralų moters grožį.
LAISVAS
JULIE MARTEL - 22 METAI - ATVYKO IŠ PRANCŪZIJOS - MOTERIS - ŽURNALISTIKOS STUDENTĖ - įvaizdis: CARA DELEVINGNE Julie Martel – viena iš tų merginų, kurios visada turi ką pasakyti, moka protingai pašnekėti, rastų kalbą su bet kuo, tačiau toli gražu nepriimtų kiekvieno atsitiktinio žmogaus nuomonės, bet visgi neturi galybės draugų ar antros pusės. Apskritai, mano, jog gyvenime nebūna tikrų draugų - būni tik tu ir galybė dviveidžių aplink. Galbūt dėl to, jog yra būsima žurnalistė, ir nepaisant tos dienos nuotaikos, yra mokoma visada šypsotis, spinduliuoti charizma ir užkrėsti kitus gera energija. Tačiau Martel tikra: toli gražu nedirbs televizijoje, neves jokių laidų, nes nuolat apsimetinėti - ne jai. Verčiau taps kokia kino, literatūros ar kitos srities kritike ar turės savo skiltį žurnale, kuriame galės ne tik išdėti visą nuomonę apie šį šlykštų ir pilkybe nuspalvintą pasaulį, bet ir parodyti žmonėms, kokios galingos ir tvirtos nuomonės gali būti moterys.
LAISVAS
HANNES SWINBURNE - 24 METAI - ATVYKO IŠ AUSTRIJOS - VYRAS - CHOREOGRAFIJOS STUDENTAS - įvaizdis: NICHOLAS HOULT Hannes Swinburne – vaikinas, dėl kurio merginos visuomet varvina seilę, o ypač sportinių šokių konkursų metu. Jos stebi šviesoje blizgiu kostiumu vilkintį šokėją, mato jo sportišką nuogą krūtinę, plastiškus judesius, galantiškus prisilietimus prie partnerės, su kuria puikiai geba atskleisti tango aistrą, rumbos jautrumą ir romantiką, kvikstepo judrumą ar pasadoblio rimtumą. Labiausiai besižavintis Lotynų Amerikos šokiais, Hannes daugiausia ties jais ir praktikuojasi, nors standartiniais šokiais besižavinti partnerė neleidžia nustoti praktikuoti ir jų, ir taip visuomet palaiko Swinburne. Galbūt griežta partnerė ir yra jo sėkmės paslaptis? O galbūt tai ne tik šokių partnerė?..
LAISVAS
SILVIA SANTOS - ATVYKO IŠ BRAZILIJOS - 25 METAI - MOTERIS - FILOLOGIJOS STUDENTĖ - įvaizdis: OLIVIA CULPO Vienturtė, turtingų tėvelių dukrytė. Gaudavo viską, ko įsigeisdavo. Iš per gero gyvenimo mergina buvo įnikus ir į alkoholio, nikotino bei narkotikų liūną. Savo priklausomybes slėpė nuo tėvų, kol vieno vakarėlio metu padauginus pateko į ligoninę. Vėliau ilgai nuo to gydėsi. Kelis kartus turėjo terapijos kursą pas psichiatrą, kol galiausiai gilių ir išmintingų pokalbių su juo dėka suvokė, jog privalo sustoti, apsižvalgyti, ką jau turi sukūrusi ir judėti pirmyn. Supratusi, jog savo dar nieko neturi, pirmiausia nusprendė baigti taip vaikystėje norėtas ir išsvajotas anglų filologijos studijas.
LAISVAS
LENA ADAMCZYK - 27 METAI - ATVYKO IŠ LENKIJOS - MOTERIS - EKONOMIKOS STUDENTĖ - įvaizdis: LEIGHTON MEESTER Vaikų namuose užaugusiai Lenai niekas nesutrukdė siekti svajonių. Nors būry kitų studentų ji niekuo neišsiskiria, Lenai sulaukus pilnametystės dar teko padirbėti keletą metų, kad leistų sau stoti į universitetą mokytis. Negavusi tinkamos motyvacijos bei pastiprinimo iš aplinkos, ji taip ir nežinojo, ką galėtų norėti studijuoti, bet kad privalo baigti aukštąją mokyklą, žinojo tiksliai. Pradėjusi dirbti nedidukėje kavinėje Varšuvos senamiestyje, ši susidomėjo ekonomika: o viskas prasidėjo nuo kavinės kasos aparato knygų pildymo... Įstojusi į universitetą studijuoti taip norėtos ekonomikos, kritiško mąstymo Lena pamatė, jog studijos ne tokio ir aukšto lygio bei nusprendė pastudijuoti svetur, o tam pasinaudojo mainų programa. Niekad nebuvusi, bet iš aplinkinių girdėjusi, kokia graži, spalvinga ir tvirta ta Italija, ir pasirinko šią šalį kaip būsimus namus ateinantiems metams.
©