Situacija

Situacija ir veikėjai
...kontrastingos, tačiau tarpusavyje neįtikėtinai derančios spalvos; kiek impulsyvių, greit užsiplieskiančių, tačiau neapsakomai šiltų ir jaukių žmonių kultūra; išraiškingos architektūros linijos ir melodingos kalbos skambesiai tiek didžiulėse aikštėse su masėmis žmonių, tiek siaurose gatvelėse su smulkutėmis antikvarinių daiktų parduotuvėlėmis; galybės pasimetusių turistų ir iš jų lengva šypsenėle besijuokiančių vietinių; gardžiais ir uoslę kutenančiais saldžių cannoli ar focaccių kvapais viliojančios kavinukės; sicilietišką moterų grožį bei karštą orą padedančios atlaikyti granitos; be abejo, ilgakojės vietinės koketės, gebančios vien įtaigiu žvilgsniu susirinkti visų aplinkinių dėmesį; gniaužiantys kvapą gamtos vaizdiniai, tolumoje susiliejantys į vieną harmoningą ir gamtos didybę simbolizuojantį peizažą... visa tai sutelpa į vieną, tačiau nepaprastą žodį – ITALIJA.

Būtent čia suteikiama galimybė nusikelti į vieną spalvingiausių ir kontrastingiausių pasaulio kampelių, pasijausti neatsiejama šios šalies platybių dalimi, arba, priešingai, atvykti kaip turistas ir pradėti naują istorijos lapą su įkvepiančiais siužetais. Kaip visada, pasirinkimai Tavo.

Grimaldi ir Di Salvo – tai pavardės, žinomos kiekvienam save gerbiančiam ir nuo viešojo gyvenimo neatsiliekančiam vietiniam siciliečiui. Nepatvirtintais gandais ir legendomis apipinta šių giminių gyvenimo istorija: vieni palaiko Grimaldi, kiti Di Salvo pusę, teigdami, kad vienoje barikadų pusėje žaidžiama švariai, kitoje – itin purvinai.

Vietiniai šneka, kad vyndarystės verslą plėtojanti Grimaldi šeima turi netgi mafijai priklausančių asmenų užnugarį, o jų „kišenėse sėdi“ pusė valdžios atstovų. Tie patys gyventojai tvirtina, jog Di Salvo visais laikais buvo už švarų verslą ir sveiką konkurenciją, o apie konkurentų verslą ar giminę niekad piktdžiugiškai neatsiliepė. Deja, tai tik maža dalis tikrosios istorijos.

Tačiau kita siciliečių dalis teigia, jog viskas yra kaip tik atvirkščiai: jog visad vyndarystės verslo viršūnėje buvo Grimaldi, tačiau į šią sferą įsitraukę Di Salvo šeimos atstovai tik ir siekia nebūtais faktais, nepatvirtintais gandais, purvinomis apkalbomis suteršti šios giminės įvaizdį ir per amžius užsitarnautą vardą.

Kaip yra iš tikrųjų? Tai sužinoti galima tik įsitraukiant į veiksmą. O kuriai iš šių grupių priklausysi TU? Galbūt būsi įtakingos, gerbiamos, tačiau gandais apie mafijos užnugarį apipintos Grimaldi giminės dalis? O galbūt ne mažiau garsios, gerbiamos bei stiprų visuomenės pritarimą užsitarnavusios Di Salvo šeimos dalimi?

Tačiau tai nėra visi pasirinkimai, kurių galimybes atveria šis spalvingas pasaulis. Visada gali rinktis būti vietiniu gyventoju, skleidžiančiu ar tikinčiu įvairiais gandais, besistengiančiu įsivelti į šių šeimų istoriją ir demaskuoti tikrąją tiesą. Kita vertus, gal netgi įdomiau atvykti čia atostogauti, tačiau suvokti, jog atsiveria tikra svajonių karalystė, likti ir prisidėti prie Sicilijos visuomenės įvairovės gausinimo ir palengva sužinoti, kokias paslaptis savyje gaubia tiek šios šeimos, tiek pati sala.
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Alexis Renžvaigždės veidas - Zayn Malikžvaigždės veidas - Úrsula Corberóžvaigždės VEIDAS - Ana Brenda

žvaigždės veidas - Barbara Palvin


žvaigždės veidas - Burak Özçivit
žvaigždės veidas - Chace Crawfordžvaigždės veidas - Ed Westwick
žvaigždės veidas - Fahriye Evcen Özçivit


Žvaigždės veidas - Francisco Lachowski


žvaigždės veidas - Giacomo Gianniotti


ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Jasmine Tooks
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Jesse Williams
žvaigždės veidas - Kat Graham


žvaigždės veidas - Louis Tomlinson


žvaigždės veidas - Maluma


žvaigždės veidas - Margot Robbie


ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Matthew Daddario


ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Mila Kunis
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Neslihan Atagül


ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Camilla Luddington
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Patrick Dempsey
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Penn Badgley
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Rita Ora
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Taner Ölmez
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Theo James
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Camila Mendes