Kiemas su baseinu

Senas temas netrinam, bet perkeliam į archyvus!
Vartotojo avataras

Defne Ongan

Italas

Pasireiškimai: 279
Susisiekti:

Į kiemą įriedėjo jaudas džipas iš jo išlipo Dafne ir nusiuntusi oro bučki vairuotojui nuėjo į sodą. Tuo tarpu džipas išvažiavo iš kiemo ir nuvažiavo savais keliais. Mergina vilkėjo vyrišką švarką . Jis tikrai nebuvo jos brolio. Serkan tokio neturėjo ir dydis buvo ne jo. Beto jis kvepėjo vyriškais brangeis kveoalais,kurių jos brolis neturėjo. Už plaukų mergina buvo užsikišusi raudoną rožę. Rankoje ji laikė vynuogių kekę. Prisėdusi ant gulto ji lėtai jas valgė ir pnašu apie kažką svajojo. Kitoje rankoje ji laikė telefono ir kartas nuo karto jį sumaigydavo.
Išeidama broliui ji sakė,kad išvažiuoja į jojimo ir fortepijono pamoką. tačiau atrodė,taip,kad tikrai grįžo ne iš jojimo pamokos o jis pasimatymo,plaukai buvo,kiek pasidarkę,o ir pro švarką matėsi prasisegusios viršutinės palaidinės sagos.
Vartotojo avataras

Serkan Ongan

Italas

Pasireiškimai: 40
Susisiekti:

Šiandien Serkan namie taip pat nebuvo. Užuot ruošęsis svarbiam diferencialiniam egzaminui, kaip uolus studentas, jis klaidžiojo sau laimingas po La Speciją su bendraklase ir nesuko dėl nieko galvos. Išvis paskutiniu metu vaikinas pradėjo mažiau laiko skirti įprastai veiklai. Jo mintys kažkur nuolat klajojo. Niekas daugiau nerūpėjo išskyrus naujokę merginą iš prieglaudos. Kažkas traukė jį joje tik negalėjo paaiškinti kas.
Grįžęs namo, dar spėjo nužvelgti pravažiuojantį automobilį iš jo kiemo, nelabai suprasdamas, ką jis čia veikė. Tada seserį, kuri iškart po to atsidūrė jo akiraty. Nuo jos dvelkė vyriškais kvepalais. Ongan žinojo, kad Defnė ir anksčiau elgėsi nerūpestingai, bet minties, jog galėjo susidėti su kažkokiu neaiškiu tipu ar būti kur įsivėlus. negalėjo prisieisti. Tai nebuvo jos stilius. Vis dėlto ištaikęs progą, tikrai užsimins tėvams apie tai, kas čia ką tik sukėlė jam įtarimą. Ne dėl to, jog norėtų skųsti, tiesiog mylėjo seserį ir rūpinosi jos saugumu.
Serkanas dar kartą nužvelgęs Defnę, tarstelėjo trumpą "labas" ir patraukė prie baseino. Atsisėdęs ant gulto, įsmeigė akis į dangų bei baltus, pūkinius debesis.
Vartotojo avataras

Defne Ongan

Italas

Susisiekti:

"Labas? tik labas" -nustebo mergina,bet nieko nelaukusi atsakė,- Labas,kur buvai,maniau rasiu čia tave grįžus,-paklausė brolio norėdama sužinoti,kur jis bastėsi. Mergina ,kiek atsismaukė švarko rankoves ir ant vienos rankos pasimatė sidabrinė apyrankė su svarovski širdele. Jos mergina tikrai neturėjo.
Padėjusi telefona į šalį mergina iš rankinės išsitraukė medinio arkliuko ir princo,o gal riterio figūrėlę.
-Žiūrėk ką turiu patinka?- Figūrėlę tilpo merginos delne.
Ji stebėjosi,kodėl brolis nieko neklausia apie švarką,ar rožę plaukuose. Per daug ramus jis buvo. Netgi labai per daug. Žinoma ji matė,kad jis užsisvajojęs ir numanė dėl ko.Tačiau kolkas nutarė neminėti,tos Merves,ar kuo ten ji vardu buvo.
Vartotojo avataras

Serkan Ongan

Italas

Susisiekti:

Serkan pastebėjo viską. Nebuvo jis toks kvailas, kad nesuprastų, kad sesuo bando jį išprovokuoti. Tik kam? Toks klausimas kirbėjo jam visą laiką. Akivaizdu, jog abu turėjo paslapčių, apie kurias bent vaikinas neturėjo noro kalbėti, todėl nieko jos ir neklausinėjo, tikėdamasis supratingumo ir iš Defnės pusės. Tad, kam dar bereikalingai ginčytis, kai jų požiūriai vis tiek išsiskyrė, kalbant apie Merve ir kitas buvusias bendraklases iš prieglaudos.
- Gražu, - nenorėdamas įžeisti, lengvai šyptelėjo. Visi tie blizgučiai ir smulkmenos atrodė banaliai. Kažkas labai persistengė, taip rodydamas dėmesį, - Buvau pasivaikščioti, - ramiai gūžtelėjo, - O tu iš kokio karnavalo grįžai? - nepiktai pašiepė, nužvelgdamas ją nuo galvos iki kojų.
Vartotojo avataras

Defne Ongan

Italas

Susisiekti:

Broliui pagaliau atkreipus dėmesi nusišypsojo,- Ačiū Kajaus dovana,-nusišypsojo ji. Juk jis buvo jos jojimo ir fortepijono mokytojas,-Žinoma jei kalbi apie statulėlę pats išdrožė,o jei apyrankė tai Eriko jo brolio dovana,padovanojo prieš porą savaičių,kai laimėjom jojimo konkursą,-pasakė jam. Erikas buvo Kajaus vyriausias brolis. Nors merginos širdis linko prie Kajaus. Jis jai atrodė tobulas. Nors Erikas taip pat nebuvo prastas. Kajus buvo šviesiaplaukis žalsvai melsvomis akimis ir garbanotais plaukais,sportiško kūno. Erikas tamsių plaukų,kai buvo trumpi buvo pašiausšti ir tiesūs,kai pasiaugina ilgesniusjie buvo banguoti ar net garbanoti. Akys buvo rodos,žvilgsnis gilus.
Paklaustas kur buvo ramiai tarė,- Iš Kajaus arba brolių Visconti. Kaip tau labiau patinka. Arba tiesiog iš savo mokytojo,-atsakė mergina. Nors iš ties ją mokė visi trys broliai. Tiesa jaunėlis Jason mokė slapta gitara,nors jojikas jis buvo geras taip pat. Tačiau iki Eriko jam buvo toli,o ką jau kalbėti apie Kajų.
Vartotojo avataras

Serkan Ongan

Italas

Susisiekti:

Kadangi nepažinojo jis visų sesers pažįstamų, todėl tie vardai mažai ką jam sakė, išskyrus Kajaus, kurį teko dažniau girdėti, kai prie pietų ar vakarienės stalo jiedu su tėvais kalbėjo apie jojimą bei pasiruošimus varžyboms. Mergaitiškos kalbos taip pat kėlė žiovulį. Serkanui nelabai buvo įdomu, bet būdamas mandagus, išklausė Defnės žodžius. Kartais lėtai palinksėdamas galvą tarsi parodydamas, kad jos klausosi.
- Kajaus? - pabudęs lyg iš sapno, pasitikslino, ją pertraukęs vidury pokalbio, - ar jis ne tavo treneris? - kiek nusistebėjo ir patraukė pečiais. Kiek Ongan atmintis nešė, tas vyras buvo gerokai vyresnis už seserį.
Vartotojo avataras

Defne Ongan

Italas

Susisiekti:

Pagaliau Serkanui "atsibudus' ir pasitikslinus linktelėjo galvą,- Taip jis mano treneris ir komandos kapitonas. O kas?-paklausė mergina,- Juk jam ką tik suėjo 28,o man ne už kalnų 18,-tarė kuo ramiausiai mergina. Juk jos mokytojas-treneris buvo jaunas ir atrodė išties jaunai. Be to buvo labai karštas.Tiesa Kajaus broliui Erikui po kelių dienų sueis trisdešimt. Aš kviečiama,tave ir kvietė su antra puse. Nes spėjo,kad vienos manęs neišleisi,-šyptelėjo mergina apsukdama plaukų sruoga aplink pirštą
-Beje Kajus mane ir parvežė matei jo mašiną broliuk kaip ir švarkas,-nusišypsojo užsisvajodama apie vaikiną-vyrą ir jo kerinčią šypseną. Tuomet atsistojusi priėmėjo prie brolio ir prisėdo šalia jo.
-Beje kaip laikosi tavo mergina? Jei sutinki eiti aš mielai paskolinsiu jai vieną savo suknelių arba tau padėsiu ją nupirkti. Jos dydis toks,kaip mano,tad nebėda,-pasaką perbraukdama pirštu broliukui per krūtinę.
Vartotojo avataras

Serkan Ongan

Italas

Susisiekti:

Dabar aišku buvo, kur matytas tas automobilis. Tik nesitikėjo, jog toks rimtas, kur kas vyresnis vyras ir dar treneris taip apsuks galvą jo seseriai. Žinoma, Serkan nebuvo jai tėvas, kad skaitytų moralus ar draustų susitikinėti. Visvien nelaikė to rimtais jausmais ir manė, kad šitas susižavėjimas greitai praeis. Nesinorėtų tik kad po to liktų įskaudinta ir nusivylus, jei paaiškėtų, jog tas Kajus viso labo tik žaidžia.
- Ar ne per aukštai šoki? - kilstelėjo antakius kiek suglumęs, - Manau, tėvai tikrai neapsidžiaugs. Man ir jis kažkoks įtartinas. Visos tos dovanos, švarkas... - skeptiškai atsiliepė. Dar labiau suglumo gavęs kvietimą ir išpūtė akis, - Į vakarėlį neisiu. Aš jo net gerai nepažįstu, - gūžtelėjo pečiais, - o jei turi omeny Merve, gali nesigerint. Nežinau, iš kur ištraukei, bet mes nesam pora, - ramiai atsakė, šiek tiek stebėdamasis pakitusiu Defnės elgesiu, - Be to, kas tau nutiko? Elgiesi taip lyg mane viliotum, - nenutylėjo, ką jau visą šį laiką galvojo.
Vartotojo avataras

Defne Ongan

Italas

Susisiekti:

Broliui paminėjus jog tėvai neapsidžiaugs ir ėmus kabinėtis prie dovanų ir švarko suraukė nosiuką,- Švarką tik paskolino,nes man buvo šalta. Kuo neįtinka tau papuošalai?-pavartė akis mergina nesuprasdama brolio.
-Jei tau jis toks blogas supažindink su kokiu savo draugu. Juk senai prašau,o tu suki uodega,-priminė broliui tai ką milijoną kartu buvo sakiusi,nors geriau tiktų sakyti prašiusi. ir kiek girdėjau tėvas juo nesiskundžia tik giria. Be to Kajaus šeimos vyno verslas turbūt geriausias ir garsiausias regione. Tad kuo jis tau neįtinka?-kilstelėjo antakį mergina.
-ne pora,o visa mokykla kalba,kad jūs kartu,matyt tai tik gandai,-truktelėjo pečiais mergina. Dafnė išties manė,kad brolis ir toji Merve kartu,bet jei brolis sako,kad ne ji juo tiki,ir nuo to jai tik geriau.
-Na ir neeik eisiu viena,ką jau su tavim darysi,-atsiduso mergina,-tikėdamasi,jog tėvai labai neužprotestuos,o jei ką su brolio pagalba išsuks uodegą,juk broliukas,ją visada užtardavo.
Broliui paklausus kas nutiko,ir,kad ji tipo jį vilioja ėmė juoktis,- Aš tave vilioju? Juokini mane,-nusikvatojo mergina ir ranka atmetė plaukus atgal. Ant jos kaklo pasimatė bučinio žymė,kurią pradžioje ji slėpė,o po to pamiršo.
-Aš įsimylėjus. O tave patinka erzinti. Be to,ką tik pakišai neblogą minti. Tu vyresnis turi daugiau praktikos. Tad kodėl nepasimokius ant tavęs flirtuoti. Vis geriau nei bučiuoti veidrodi,ar glamonėti meškiną,-sukikeno mergina.
-Ir būk ramus nors esi labai karštas ir visos mokyklos merginos tavęs geidžia,bet tu mano brolis ir tikrai tavęs nekabinčiau. Nors sau vyro ieškau panašaus į tave tiek vidumi tiek išore. Nes šauniausias brolis koki galiu turėti ir gražiausias,-pasakė tiesą ir pavėlė broliui plaukus Ji vertino brolio charakterio savybės ir tikėjosi,kad toks bus ir jos vyras.
Užrakinta