Kiemas su baseinu

Senas temas netrinam, bet perkeliam į archyvus!
Vartotojo avataras

Serkan Ongan

Italas

Pasireiškimai: 40
Susisiekti:

Apskelbti ką? Nieko konkretaus nepasakęs, Serkanas nelabai suprato, ką Defnė galėtų išpasakoti. Nebent pletkus, bet šitaip pakenktų nevien jo reputacijai, bet ir saviškei. Tėvai taip pat nepadėkotų. Ypač mama, kuri paprastai bet kokia kaina saugodavo gerą šeimos vardą. Keista, kad sesuo apie tai nepagalvojo, o gal taip elgiasi tik iš impulso, pykčio, pavydo, jog kažko nežino. Na, tuomet teks susitaikyti. Nieko iš jo nepeš.
- Nejau tikrai apšmeiši? - nusistebėjo jos kvailumu, - Manai, neatsisuks prieš tave? - metė jai klausimą, vertą susimąstymo.
Vartotojo avataras

Defne Ongan

Italas

Pasireiškimai: 279
Susisiekti:

-Neapšmeisiu tiki pasakysiu,ką tu sakei,-pasakė kuo rimčiausisi
-Ne ne aš slepiu,o tu,-pridūrė kažką sumaigydama tel ir atsukdama broliui,parodydama,kad ji neblefuoja.Žinutėje rašį tai,kad brolis padėjo paslėpti lavoną ir įkalčius.
-Tai kaip papasakosi?,-paklausė jo neketindama pasiduoti
Vartotojo avataras

Serkan Ongan

Italas

Susisiekti:

- Tai tas pats, - nepasidavė toliau vaikinas. Jam jau atsibodo šitas kvailas žaidimas ir atsiduso, - Na, bet matyt, tu jau pratusi. Skaudini drauges... - turėdamas omeny tą kiaulišką poelgį su Džemre kavinėje. Defnės apgautai merginai teko atiduoti mirusios mamos pakabutį. Laimė vėliau Serkanui pavyko jį atgauti iš padavėjo, - Nejau nori pyktis ir su šeima? - rimtai paklausė, tikėdamasis, kad ji susiprotės pagaliau.
Vartotojo avataras

Defne Ongan

Italas

Pasireiškimai: 279
Susisiekti:

-Tai pasitikėk nors kartą gyvenime manim suteik man proga,o nelipk ant žaizdų ir gasdink paprašė brolio.
Ji žinoma atsiminė tą poelgi ir jo gailėjosi.Ji suprato,kad per pavydą pasieelgė kiauliškai ir nežinojo,kaip ištaisyti padėti.
-Dėl draugės aš gailiuosi. Tai buvo klaida tu ne viska žinai. Patikėk norėčiau ištaisyti tą klaidą,-pasakė jam nuoširdžiai,o paminėjus šeimą atsiduso.
-Pyktis su šeima? Vienintelis normalus mano šeimos narys esi tu. Aš nekalta,kad matematika,man tamsus miškas. Tėvas bando vadovauti kiekvienam žingsni. Motina ja niekada nepaprieštaraus.
-Bent tu būk kitoks ,nei jis ir viską papasakok man. Aš visada būsiu tavo pusėj. Bet norėčiau,kad ir tu pasitikėtum manim. Stebies,kad blogai elgiuosi,bet kas man lieka,jei net tu manim nepasitiki?-pažvelgė į jo akis
Vartotojo avataras

Serkan Ongan

Italas

Susisiekti:

Tokių priekaištų vaikinas negalėjo suprasti. Jis pasitikėjo Defne. Visada palaikė ją, kad ir ką nuspręstų, nors ir ne visada sutapdavo jų požiūriai ir nuomonės. Kas gi toks ir buvo, kad imtų teisti? Ne tėvas jai buvo. Sesuo - suaugus, subrendus mergina. Mąstė savo galva. Patylėjęs kiek ir išlaikęs tylos minutę, atiskvėpė.
- Ai, daryk gi, kaip išmanai, - skėstelėjo rankomis Ongan, - Tik nesuprantu, ko taip parūpo kiekviena mano gyvenimo smulkmena? Manau, tikrai užtenka to, jog viskas yra gerai bei kontroliuojama. Nesu nusikaltėlis. Niekas nieko blogo nepadarė, - rimtai atsakė ir pridūrė, - Tavęs juk neklausinėju, ką pletkavojat su draugėm? Tai ar jau žmogus visai negali turėti paslapčių? - paklausė jos.
Užrakinta