Kiemas su baseinu

Senas temas netrinam, bet perkeliam į archyvus!
Vartotojo avataras

Serkan Ongan

Italas

Pasireiškimai: 40
Susisiekti:

Kokia visgi ji buvo dar vaikiška ir naivi, bet į beprasmius ginčus nenorėjo leistis. Gal tas Kajus tik šiaip draugiškas, o Defnė viską suprato kitaip. "Na, pasvajos ir užaugs" - tyliai sau pagalvojo.
- O kam? - nesuprasdamas, kodėl Defnė jį taip įkalbinėja. Juk jei jie tikrai taip myli vienas kitą, vieną dieną ir taip susipažins, - Be to, aš nesakiau, kad jis man nepatinka. Pati taip pasakei, - pataisė seserį Serkanas.
Kas buvo kalbama mokykloj vaikinas išvis neėmė į galvą. Kasdien jos koridoriuose "gimdavo" apkalbos ir nauji gandai. Jų tiesiog neklausydavo. Nors ne retai pasklisdavo ir tikrų faktų. Pvz. tai, kad Serkanas rimtai simpatizavo vaikystės ir šeimos draugei. Tik tie jausmais taip ir liko neišsakyti. Vėliau jie tik dar labiau atitolo, kai merginos šeimą užklupo skaudi nelaimė ir jos akivaizdoje per vieną dieną neteko abiejų tėvų. Tiesa, ryšius palaiko, kartu studijuoja, bet jau nebe taip...
- Defne, aš pavargęs... Ką tik grįžau, o tu dar suki man smegenis apie visokius niekus, - atsiduso ir nusimovęs batus, ištiesė kojas ant gulto, - Jei nori, eik. Pasikviesk draugių. Manau, jos tikrai mielai sutiks...
Vartotojo avataras

Defne Ongan

Italas

Pasireiškimai: 320
Susisiekti:

-Dėl tėvų kažin kam,-pasakė broliui,juk jų tėvai buvo senamadiški bent jau taip atrodė merginai ir jei ji gerai suprato tą patį galvojo ir jos brolis. tad bent kolkas geriau būti ramiai,nors nesigavo. Tad bent brolio priedangos reikėjo.
-Sakei,jog jis neaiškus,o ar tai ne tas pats?-paklausė ji.
Broliui ėmus inkšti jog yra pavargęs pasilenkė priešais jį,kad bučinio žymė buvo jam palei nosį,- Sakai tu pavargęs ir tai niekai? ,-paklausė žiūrėdamas į jo akis.
-Visai tau neberūpiu. Įklimpau bėdą ir jei tėvai sužinos užmuš. O jie tikrai sužinos jei tu nepadėsi,-pasakė duodama suprasti,kad tai rimta Ir po akimirkos iš rankinės įsitraukė žurnalą ir laikrašti.
-Pasigrožėk,ką tie žurnaliūgos prirašė ir pripaparacino,-pasakė jam. Pirmame laikraščio puslapyje buvo Dafnė ir Kajus besibučiuojantys ir arklio dydžio antraštė" Geidžiamiausias jaunikis supakuotas. Laimingoji Dafne Ongan. Žurnalo straipsnio antraštė rėkte rėkė " Vyno magnatas Kajus Visconti ir Dafne Orkun tuokiasi. Tik iš meilės ar reikalo?" Vienoje nuotraukoje atrodė tarsi matytusi merginos pilvukas. Kitoje prie ligoninės. Kitoje jie bučiavosi ir ant mergino rankos bevardžio piršto aiškiai matėsi brangus žiedas.
Vartotojo avataras

Serkan Ongan

Italas

Susisiekti:

Jam nereikėjo specialiai nieko rodyti. Serkanas buvo pakankamai pastabus žmogus. Jis tik nemanė, kad viskas galėtų taip toli nueiti. Netikėjo, jog Defnė galėtų iškrėsti tokią kvailystę, dėl kurios susigadintų savo gyvenimą bei karjerą.
- Tai juk ne tiesa? - pakėlęs akis nuo antraštės, rimtai nužvelgė seserį. Vylėsi, kad tai tik žurnalistų išsigalvojimai, - Defne, tai jau ne juokai. Taip elgtis negalima. Negali susidėti su 10 metų vyresniu vyru. Be to, jis tavo treneris, - bandė sugėdinti ją, kad daro taip, kaip nederėtų.
Vartotojo avataras

Defne Ongan

Italas

Susisiekti:

Broliui paklausus ar tai netiesa pažvelgė į jo akis,- Nėštumas melas,pats matai,kad mano pilvukas visiškai plokščias,-patikino brolį,- Ligoninėj buvom tas tiesa,bet ėjom ten tik popierizmo dėl varžybų,-paaiškino broliui
-Žinau,kad jis dešimt metų už mane vyresnis ir mano treneris,bet man tai nerūpi,jis atrodo,daugiausiai dvidešimt trijų. Vestuvės ir žiedas kaip čia pasakius yra melo ,yra tiesos. Mes tuoksimės,kai man sueis 18 ir būsiu pilnametė. Žiedas nuotraukoje jis iš Kajaus šeimos relikvijų kolekcijos,man ją demonstravo rodė ir pasimatavau,sakė,kad jis galbūt vieną dieną bus mano. Nuotraukos kuriose mes bučiuojamės tikros,pasakė broliui tiesą nieko nemeluodama ir neslėpdama nematė prasmės.
-Tai,kaip padėsi broliuk?-paklausė jo nutaisiusi mielą žvilgsnį
Vartotojo avataras

Serkan Ongan

Italas

Susisiekti:

Serkanas tik atsiduso. Defnė tiek įsisvajojo, kad atrodo iš meilės visai baigė prarasti protą. Juk ji dar mokinė. Netruks, kol pradės studijuoti. Vaikinas apie tai pagalvojo ir nenorėjo, kad sesuo dėl laikino susižavėjimo pultų stačia galva į pirmo sutiktojo glėbį. Net jei tas pasirodytų ir Amerikos prezidentas. Taip tiesiog nederėjo.
- Darai didelę klaidą, - įspėjo, - Gerai pagalvok prieš tokį sprendimą, ar tikrai verta taip skubėti, - stengėsi jai atverti akis ir perkalbėti, nors matė, kaip blizga sesers akys. Ji tarsi kitam pasauly kažkur skraidė padebesiais, - Na, bet čia ne man spręsti... - atsakė į jos klausimą ir žengė namų link, - Tegu tai sprendžia tėvai.
Vartotojo avataras

Defne Ongan

Italas

Susisiekti:

-Kodėl broliuk?-paklausė nustebusi mergina nesuprasdama ties kur tą klaidą ji daro. Juk Kajus buvo normalus vaikinas. Bent jau taip atrodė merginai.
-Niekur neskubu. Ir jau galvojau. Geriau pasakyk ar padėsi?-paklausio brolio,o šiam atsistojus ir žengus namų link pasivijo jį ir sugriebė už rankos,- Negi būsi skundikas? Išduosi mane? Nesielgk šitaip prašau,-bandė tartis su broliu gražiuoju,nors nežinojo ar tai suveiks
Vartotojo avataras

Serkan Ongan

Italas

Susisiekti:

Sulaikius už rankos, vaikinas atsisuko ir pažvelgė į seserį. Jam nebuvo suprantamas toks jos elgesys. Laiko klausimas, kada sužinos tėvai, jei dar to nežino, kai laikraščiai stambiu planu afišavo naujieną. Be to, ji vis tiek kažkada turės parodyti savo "išrinktąjį" šeimynai.
- Nebūčiau nieko sakęs, nors anksčiau ar vėliau jie vis tiek sužinos, - prunkštelėjo, - Net neabejoju, kad apie tai jau kalba pusė miesto... Sveikinu, šaunuolė, - ėmė ironizuoti, - pranokai pati save, Defne, ir dar klausi, kokia klaidą darai... - tai atrodė taip akivaizdu, bet matyt, ne visiems.
Vartotojo avataras

Defne Ongan

Italas

Susisiekti:

Po brolio žodžių,kaip ir reikėjo mergina apsipylė ašaromis,-prašau padėk,o ne tyčiokis. Aš tave visada apgindavau ir pridengdavau,-pasakė tiesą kūkčiodama
-Juk žinai,koks bjaurus tėvas,išsiųs mane į koki internetą,jau tada geriau pabėgti iš namų,-mama ir priekaištaus. Tik tavim galiu pasitikėti,o tu atsuki nugarą,-pasakė psikūkčiodama mergina
Vartotojo avataras

Serkan Ongan

Italas

Susisiekti:

O ką jis galėjo jai padėti? Atrodė sesuo bus tiek įklimpus, kad darėsi praktiškai neįmanoma to nuslėpti. Išvis jam atrodė, jog geriausia šiuo atveju būtų atvirumas. Melu tik dar viską pagilintų.
- Neperdėk, - bandė ją raminti, - Gal jie ir griežti, bet taip nepasielgtų. Žinoma, neišvengsi priekaištų ir gal ilgo moralo. Blogiausiu atveju niekur negalėsi išeiti visą mėnesį, - garsiai pamąstė ir atsiduso.
Kita vertus, gal būtų ir neprošal jai pasėdi namuose. Paskutiniu metu retai ją juose ir matydavo, o Kajus Šmajus Serkanui mažiausiai rūpėjo. Verčiau susirastų savo amžiaus merginą. Antraip tikrai jo nepagailėtų ir jei dar prilįs prie Defnės, maža nepasirodys. Tuo jis neabejojo.
Vartotojo avataras

Defne Ongan

Italas

Susisiekti:

-Jo Jo, negi pamiršai,kaip vakar šaukė ant tavęs,bei pagrasino internetu ir tau dėl kažkokios merginos,dėl laiku grįžimo ir man pridūrė,jog jei elgsiuos,kaip tu galėsiu kartu su tavim krautis lagaminus,-priminė broliui vakarykštį tėvo rėkimą tik šįkart jis staugė ant Serkan
Mergina žinoma nenorėjo ir namų arešto,todėl reikėjo kažką galvoti ir greitai.
-Beje kitą savaitę išvykstu į kelionę savaitei oficialiai varžybos,bet ištikrųjų atostogos su kajum. pridengsi? varžybos truks tik dvi dienas likusios atostogom,-prisipažino broliui,nes juo pasitikėjo bei persibraukė,per plaukus permesdama juos,ant kito peties ir pasirodė antra bučinio žymė
Užrakinta