Forumo perliukai

Piano piano, kaip sako italai. Smagioji tema, kaip tik crazy žmogučiams! Kalbėk, bendrauk, nors iki ryto. Apie orą, apie meilę, skaudžius išgyvenimus, atsibodusią rutiną ar tiesiog viską ir tuo pačiu nieką.
Skelbti atsakymą

Dario Malek
Pasireiškimai: 118
Susisiekti:

Re: Forumo perliukai

Standartinė Dario Malek » 26 Gru 2017, 13:51

Pasisaugokit. Šitas gali jūsų bio sistemas nulaužti.
Benjamin Costa rašė:
22 Gru 2017, 00:37
- Na studijuoju informatiką magistrą. Esu programuotojas. Moku nulaužti sistemas ir įsilaužti,kur sugalvoju. Esu geras savo srityje.
Paveikslėlis

Marco Cafieri
Pasireiškimai: 565
Susisiekti:

Standartinė Marco Cafieri » 05 Sau 2018, 00:56

Billy Costigan rašė:
05 Sau 2018, 00:51
- Nu jau aš esu durns... Bet tokia akimirką sugadinti. Aš neturiu žodžiu,Claudia.- pasakė Bilis,o rankomis mosigavo ore visą laiką kalbėdamas lyg norėtu ką nors ten pavaizduoti.
I don't know the question, but sex is definitely the answer

Diana Ester Ferragni
Pasireiškimai: 790
Susisiekti:

Standartinė Diana Ester Ferragni » 05 Sau 2018, 11:51

Retai kada juokiuosi iš kažkieno meetų, bet šitas... balsu iš pačio ryto :grin:
Billy Costigan rašė:
05 Sau 2018, 01:03
- Aš Amerikoj 65 metų senuką mačiau kuris komiksus pirko. Komiksus,kokie blt duhai komiksus skaito?.- paklausė tiek Marco,tiek savęs.- Be tu teisus. Tu nesi durns... Tu durnesnis,Marco. Išsiskyrėi su Diana dėl prikolo. Nesu matęs dar tokio dauno kaip tu.- atvirai pasakė Bilis.
Billy Costigan rašė:
05 Sau 2018, 01:22
- Hmm...- susimąstė.- Tai tu supykai todėl,kad Diana iškėlė grėsme automobiliui?.- pradėjo juoktis. Ir tas juokas buvo toks nuoširdus.
I got a problem with parties, 'cause it's loud in my brain. And I can never say sorry, 'cause I won't take the blame. I know I always go missing

Skelbti atsakymą