Rekomendacijos

Piano piano, kaip sako italai. Smagioji tema, kaip tik crazy žmogučiams! Kalbėk, bendrauk, nors iki ryto. Apie orą, apie meilę, skaudžius išgyvenimus, atsibodusią rutiną ar tiesiog viską ir tuo pačiu nieką.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras

Massimo Parilla

Šiaurės Italija

Pasireiškimai: 419
Užsiregistravo: 01 Bir 2016, 15:51
Susisiekti:

Pagalvojau, kad visai naudinga tema, todėl sukūriau ir iškart pradedu, kad nebūtų tuščia. :)
Egzaminas (2009)
Paveikslėlis
Filmą kažkada seniai rekomendavo grupiokas. :grin: Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai ir trilerių nelabai žiūriu, bet šis įtraukė. Kartu su kitais herojais pasinėriau į atsakymo paieškas. Stengiausi nepraleisti nė menkiausios smulkmenos. Galiausiai nustebino ne pats atsakymas, o klausimas. Pamokantis įsiklausyti, atidumo ir žiūrėti į viską daug paprasčiau nei kartais gali pasirodyti.
Ratas (2017)
Paveikslėlis
Knygą rekomendavo kadaise paskaityti draugė, bet taip ir neprisiruošiau, kol nepasirodė filmas. :grin: Jo laukiau labiausiai dėl Emmos Watson. Puiki aktorė, puiki vaidyba. Siužetas nenuvylė, nors kažko ypatingo ir nevyksta. Gana ramiai viskas. Ryški paralelė su Google ir Facebook. Tik pabaiga neaiški ir miglota (gal visgi reiks perskaityt ir knygą). Tokia tarsi su ironija, bet iki galo nesupratau. Jei kas matė ar ruošiasi pažiūrėti, būtų įdomu ir jūsų nuomonę dėl to išgirsti, kaip supratot.
Skelbti atsakymą