Skelbiu.lt

Senas temas netrinam, bet perkeliam į archyvus!
Užrakinta
Vartotojo avataras

Aurora Di Salvo

Sicilija

Pasireiškimai: 151
Užsiregistravo: 03 Gru 2016, 20:18
Susisiekti:

Ieškai šeimos, draugų, giminių, priešų, o gal sugalvojai įdomų siužetą, bet įgyvendinti trūksta veikėjų? Tuomet ši tema, kaip tik Tau. Skelk pasiūlymus drąsiai. :)

Vartotojo avataras

Aurora Di Salvo

Sicilija

Pasireiškimai: 151
Užsiregistravo: 03 Gru 2016, 20:18
Susisiekti:

Paveikslėlis Paveikslėlis
Houses of Medici & Pazzi are looking for descendants
Medičiai - Renesanso laikų garsi prekeivių šeimą, kurie pasiekė didžiulės sėkmės ir tapo aristokratais bei bene įtakingiausi savo laikų žmonės. Garbės troškimo vedini per trumpą laiką sugebėjo prilygti įtakingiausiems Europos bankininkams. Savo kapitalo dėka jie modernizavo šalies ekonomiką. Tačiau juos supo ir didelis įtakingų bei galingų priešų būrys, kaip pvz. kilmingos florentiečių Pazzi bei Salviati giminės, siekiančios sunaikinti Medičių įtaką.
Šiais laikais viskas pasikeitė. Tūkstančiai palikuonių išsibarstę ir pasklidę po visą Italiją, Prancūziją, Ispaniją, Didžiąją Britaniją ir kitur Europoje. Jie VISI paprasti žmonės. Gyvena įprastą bei ramų gyvenimą, tačiau meilės, intrigos ir nesutarimai juos lydi iki šių dienų.

Būtų smagu sulaukti tiek de' Medici, tiek de' Pazzi šeimos atstovų. Isabella ypač norėtų sulaukti mamos bei tėčio (pageidavimas Richard Madden veidas)
Paveikslėlis,
vyresnių brolių (pageidavimas Bradley James ir Daniel Sharman veidai)
Paveikslėlis.
Taip pat gyvenimo meilės (Pageidavimas Gianmarco Saurino, Carmine Buschini, Matthew Daddario) iš de' Pazzi šeimos
Paveikslėlis,
Šiai draugystei prieštarautų jų šeimos, todėl susitikinėtų slapta. Apie jų santykius žinotų bei palaikytų tik vyriausias Isos brolis Lorenzo. Platesnę istoriją ir detales galėtume aptarti asmeniškai.

Pateikti veidai tėra pasiūlymai ir gairės tiems, kurie dar neapsisprendė, kokį veikėją nori kurti ar tiesiog ieško naujos veiklos. Viską galima derinti. Pavardė taip pat nebūtinai turi būti ta pati, norint turėti giminystės ryšį. :) Svarbiausia, idėja.

Kiti veidai, kuriuos smagu būtų išvysti:
Annabel Scholey
Paveikslėlis
Matilda Anna Ingrid Lutz
Paveikslėlis
Valentina Bellè
Paveikslėlis
Miriam Leone
Paveikslėlis
Adelaide Kane
Paveikslėlis
Gianluca Ginoble
Paveikslėlis
Marco Mengoni
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Eda Cynthia Duarte

Italas

Pasireiškimai: 28
Užsiregistravo: 03 Lie 2016, 18:45
Susisiekti:

PaveikslėlisPaveikslėlis
Viskas prasidėjo Paryžiuje kur nuo gimimo ir gyveno Eda. Ten lankė ir baigė ne tik mokyklą bet universitetą kuriame studijavo meną ir jo istoriją. Ten ir susipažino su vaikinu kuris ilgam įsirėžė merginos širdyje ir atmintyje. Su kuriuo buvo patyrus nuostabiu dalykų ir pirmą tikrą nuoširdžia meilę. Bet likimas norėjo , kad viskas būtų kitaip, juos ėmė ir išskyrė. Mylimas vyras išvyko jai nieko nepaskęs, o mirus Cyn tėvams pati netruks paliko gimtąjį Paryžių. Dar bekeliaudama vis turėjo vilties sutikti jį, bet taip neįvykus jos kelionė baigėsi Milane, kuriame dabar ir gyvena.
Taigi būtų smagu jog atsirastu pirmoji Edos meilė, kurių keliai vėl netikėtai susikirstu ir jų istorija prasidėtų iš naujo.
Labai būtų smagu jo veidas būtų Prince Royce
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Mira Athena Macedo

Italas

Pasireiškimai: 76
Užsiregistravo: 19 Rgp 2017, 01:07
Susisiekti:

PaveikslėlisPaveikslėlis
Ieškomas vaikinukas pirmoji Karinos meilė.Susipažino jie kai Karina su globėjais buvo atvažiavusi trumpų atostogų į Italiją.Vaikinukas nieko apie ją nežino,išskyrus vardą.Vaikinukas tampa bene pagrindine priežastimi kodėl mergina nusprendžia persikelti gyventi į Italiją.Pageidaujamas veidelis:Aria Shahghasemi.Dėl tolimesnės istorijos susitarsime PM dėžutėje :))
Mejor me quedo sola
Y me voy pa la calle Voy a vivir mi vida loca Sin nadie que me falle
Užrakinta